KONST / Litografier / Serigrafi 12257531
nr 1225 7531
Vadim Markin
(f. 1960)
Serigrafi, Vadim Markin (f. 1960), "Just one look", Katt, Signerad. Motivet: 29x39
Vadim Markin, rysk-svensk målare född i Sankt Petersburg i Ryssland 1960.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 december 2018
kl 19:53:37
17/12 19:48:37
17/12 19:51:12
Vadim Markin
Läs mer om Vadim Markin